Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Mogilnie

ul. Marszałka Piłsudskiego 18 88-300 Mogilno

Warsztaty z projektu Aistear

W dniach 24 i 25 listopada 2021r. w naszej szkole odbyły się warsztaty i lekcje obserwowane, które były prowadzone w ramach projektu grantowego „Aistear – podróż do wiedzy i doświadczenia„.

Projekt, który był realizowany od maja do listopada 2021r. zakładał wdrożenie metody-ram programowych Aistear i składał się z 4 kamieni milowych. Czwartym kamieniem milowym była wizyta dwóch ekspertów z Irlandii: Eóina Browne i Sarah O’Toole w Mogilnie, w mogileńskich placówkach, w tym w naszej szkole.

Lekcje obserwowane oraz warsztaty były prowadzone z udziałem p. dyrektor Kamili Skowrońskiej. Agnieszka Witkowska, Katarzyna Lorek oraz Pani dyrektor wzięły również udział w spotkaniu podsumowującym realizację całego projektu.