15 czerwca 2024

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Mogilnie

ul. Marszałka Piłsudskiego 18 88-300 Mogilno

Powiatowe Młodzieżowe Igrzyska Dzieci w piłce nożnej chłopców

Dnia 27 września 2021 w Jeziorach Wielkich odbyły się Powiatowe Młodzieżowe Igrzyska Dzieci w piłce nożnej chłopców. Powiat Mogileński reprezentowały trzy szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 w Mogilnie, Szkoła Podstawowa z Wójcina i Szkoła Podstawowa z Jezior Wielkich. Po zwycięstwie w zawodach gminnych nasza szkoła była również faworytem w rywalizacji na szczeblu powiatowym. Młodzi sportowcy nie zawiedli społeczności szkolnej, zajmując ponownie I miejsce. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

K. Długosz, B. Marczak, W. Matuszak, S. Pinkowski, F. Kaczmarek, B. Laskowski, M. Sobczak, R. Owczarzak, K. Budziak, J. Chojnacki, K. Długosz.  Zawodnicy będą rywalizować jeszcze w ćwierćfinale wojewódzkim. Życzymy kolejnych sukcesów. 

Opiekunem reprezentantów szkoły był nauczyciel wychowania fizycznego Piotr Baran.

Tekst: Piotr Baran